KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14278265

nr 1427 8265

Aja Murray-Thorén

(1947-2015), Sverige

Oljemålning, 2 st, Signerad. Olja på duk, 63x52cm, yttermått inklusive ram: 68x57cm

Aja Murray-Thorén, svensk bildkonstnär född 1947, död 2015.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 18:32:00

Aja Murray-Thorén

Läs mer om Aja Murray-Thorén